Iš vasaros stovyklos „Gerumo sparnai“ dienoraščio

        Pirmąją stovyklos „Gerumo Sparnai” ( birželio 15 – 19 ) dieną stovyklautojai įsikūrė „Balsių stovyklos“ (Akmenės rajonas, Papilės seniūnija) nameliuose, susipažino su vadovais ir aplinka, iškėlė vėliavą. Vadovai demonstravo išradingumą, persikūnijo į skirtingus herojus. Stovykloje kiekvienas rado sau tinkamos veiklos: žvejojo, žaidė šaškėmis, užsiėmė kitokia veikla.
        Antra stovyklos diena pasitiko lietumi, todėl visa ši diena buvo skirta įvairiausiems užsiėmimams pagal pomėgius. Kiekvienas galėjo rinktis tai, kas labiausiai prie širdies, nes pasirinkimas buvo išties didžiulis: nuo aktyvaus sporto, pavyzdžiui, tinklinio ir krepšinio, iki ramesnių žaidimų, tokių kaip biliardas ar stalo tenisas. Laikas greit pralėkė bendraujant ir pramogaujant. ​Vakare stovyklautojų laukė dar viena smagi pramoga: buvo galima visiškai atsipalaiduoti garuojančioje pirtyje bei karštame kubile, o patys drąsiausi po karštų maudynių skubėjo atsigaivinti vėsiame tvenkinio vandenyje. Nors dienos pradžia, atrodo, nežadėjo nieko gero, tačiau jos pabaiga buvo puiki.
        Trečiąją stovyklos dieną stovyklautojai aktyviai leido laiką būreliuose –ant rankų piešė gamtos motyvus, žaidė tinklinį, išbandė žvejybą ir kitas mėgstamas veiklas. Vėliau visi leidosi į pasislėpusių 12 vadovų paieškas – ieškojo užuominų, bėgiojo po teritoriją ir rinko vadovų parašus. Vakare vyko vadovų ir stovyklautojų krepšinio varžybos, kuriose po atkaklios kovos rezultatu 48:34 pergalę iškovojo stovyklautojų komanda. Diena buvo kupina aktyvios veiklos, azarto ir smagių emocijų.
        Ketvirtoji stovyklos diena prasidėjo įvairiomis veiklomis būreliuose, o po pietų stovyklos dalyviai žaidė tinklinį ir plaukiojo baidarėmis. Vėliau stovyklautojai ir vadovai susitiko smagiose rungtyse, kuriose netrūko azarto, komandinio darbo ir gerų emocijų. Dieną užbaigė jaukus vakaras. „Slėnyje“ prie laužo buvo kepami zefyrai ir dešrelės, dalijamasi įspūdžiais, prisimintos gražiausios stovyklos akimirkos. Be to, buvo įteikti apdovanojimai už visos stovyklos metu pasiektus rezultatus. Paskutinę stovyklos dieną dar kartą įsitikinome, kiek daug gerų emocijų, draugų ir smagių prisiminimų iš stovyklos parsivežama namo. Stovyklautojų atsiliepimai parodė, kad labiausiai jiems patiko puikūs vadovai, gausybė veiklų ir jauki atmosfera.

Informacija ir nuotraukos R. Danilavičės

SPORTO ŠVENTĖ BAISOGALOS GIMNAZIJOJE

        Birželio 11 d. gimnazijos sporto salėje vyko tradicinė Sporto šventė, subūrusi mokinius aktyviai, smagiai ir draugiškai praleisti laiką. Renginio metu klasės varžėsi įvairiose sportinėse bei komandinėse, bendradarbiavimo įgūdžius ugdančiose rungtyse: žiedų metimo, smiginio, „kornholio“, virvės traukimo, šimtakojo, „kirmėliuko“ ėjimo ir kitose estafetėse. Dalyviai demonstravo ne tik fizinį pasirengimą, bet ir kūrybiškumą pristatydami savo klasių šūkius bei išskirtinę atributiką. Kaip ir kiekvienoje sporto šventėje, taip ir šioje buvo paskelbti nugalėtojai. Pagrindinių rungčių nugalėtojai: 3vt.-8b kl.; 2vt.-I ab g kl.; 1vt.- II g.kl. Sveikiname šias tris klases nugalėtojas, kurios iš 10 klasių komandų surinko daugiausiai taškų iš visų sporto šventėje buvusių rungčių!  Atskiroje virvės traukimo rungtyje: 5-6 kl. grupėje: 3vt.- 6b kl., 2 vt.- 6a kl., 1vt.- 5a kl., 7-8 kl. grupėje: 3vt.-7b kl.; 2vt.- 8a kl., 1vt.- 7a kl.; I-II g kl. grupėje: 2vt.- Iab g. kl., 1vt.- II g.kl.
        Dėkojame I ab g kl. mokiniams, kurie organizavo ir vedė komandines užduotis, prižiūrėjo jų nuoseklumą ir stebėjo teisingą užduočių atlikimą. Ačiū ir mokytojams, mokinio padėjėjoms, teisėjavusiems/-sioms renginyje. Taip pat ačiū komisijai, skaičiavusiai balus.  Kaip įprastai, mokslo metai užbaigiami sporto švente, jos metu visuomet dėkojama konkursų, olimpiadų, parodų laimėtojams ir dalyviams bei juos ruošusiems mokytojams.
        Sporto šventė dar kartą įrodė, kad fizinis aktyvumas, draugystė ir bendruomeniškumas yra svarbi mokyklos gyvenimo dalis. Linkime visiems šiltos ir saugios vasaros bei dar didesnių pergalių ir laimėjimų! 

Informacija ir nuotraukos B. Rušienės

🌍 Tarptautinis eTwinning projektas „Kultūros trupinėlis“

        Baisogalos gimnazijos 6 klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Rasa Danilaviče šiais mokslo metais dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Kultūros trupinėlis“, kuris subūrė mokinius ir mokytojus iš įvairių Europos šalių.
        Projekto metu mokiniai susipažino su kitų šalių kultūromis, tradicijomis, dainomis ir nacionaliniais patiekalais, o kartu pristatė Lietuvą, savo kraštą bei lietuviškas tradicijas. Džiaugiamės, kad mūsų sukurtas projekto logotipas buvo pripažintas geriausiu ir tapo oficialiu projekto simboliu.
        Mokiniai pristatė savo miestelį, kūrė verbas, mokėsi graikiškos dainos „O Dromos“, dalijosi lietuviškos dainos „Brangiausios spalvos“ grožiu, kūrė vaizdo įrašą apie šaltibarščius ir susipažino su partnerių šalių tradiciniais patiekalais.
        Ypatinga patirtis buvo virtualus susitikimas su projekto partneriais, leidęs ne tik tobulinti anglų kalbos įgūdžius, bet ir užmegzti naujas pažintis bei pajusti tarptautinės bendrystės džiaugsmą.
        Šis projektas tapo puikia galimybe mokytis, kurti, bendradarbiauti ir suprasti, kad kultūrų įvairovė mus ne skiria, o vienija. 💛

 

Pirmūnų šventė Radviliškyje

        Birželio 2 dieną Radviliškio rajono mokinių olimpiadų, konkursų nugalėtojų (I–III vietų) pagerbimo šventėje dalyvavo 11 Baisogalos gimnazijos mokinių: IVbg Vakaris Danilevičius, IVbg Vilūnė Viržikauskaitė, IVag Gabija Aldonė Brazdauskaitė, IIIag Dileta Damasickytė, IIIag Viktorija Rušaitė, Ibg Greta Stirbytė, Ibg, Rasvydė Tamulionė, 8a,Živilė Griciūnaitė, 7a Arnas Navagruckas, 6a Jonas Imantas Nainys, 5b Armantė Teider. Džiaugiamės 2025-2026 m. m. Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos mokinių pasiekimais olimpiadose ir konkursuose ir dėkojame juos ruošusiems mokytojams: Elenai Sadauskienei, Lilijanai Bagdonienei, Audronei Kudžmaitei, Dianai Masiliūnienei, Rūtai Nekrašienei, Violetai Petronienei, Aldonai Daukšienei, Ingai Balinskaitei, Aldonai Maniokienei, Jolantai Špokienei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Nainienė

VDM išvyka į LSMU žirgyną

        Birželio 2 d. VDM (visos dienos mokyklos) grupė kartu su joje dirbančiomis mokinio padėjėjomis K. Tamuliene, L. Lipskiene ir J. Varneckiene vyko į Baisogaloje įsikūrusį LSMU Žemaitukų arklių augintojų asociacijos žirgyną. Mokinius lydėjo ir sutiko papasakoti apie žirgus, jų priežiūrą ir kitas įdomias subtilybes  daugkartinė  Lietuvos žirginio sporto federacijos ištvermės jojimo vaikų užskaitos čempionė Baisogalos gimnazijos 6a kl. mokinė  Eglė Miknevičiūtė. Ji pristatė ir savo žirgą čempioną, vardu Anglelis. Mokiniai pasisėmė žinių, gerų emocijų, nugalėję baimes drįso žirgus ir paglostyti. 
        Dėkojame šeštokei Eglei Miknevičiūtei ir jos mamai LSMU žirgų trenerei Dovilei Bagvilaitei už galimybę apsilankyti Baisogalos žirgyne.

Informacija ir nuotraukos mokyt. B. Rušienės